Szukaj
Close this search box.

Gdy dziecko jest najważniejsze

ZAWSZE PODĄŻAMY ZA DZIECKIEM

Dogodna lokalizacja

Placówka w dzielnicy wawer

Nasz żłobek zlokalizowany w dzielnicy Wawer, przy Al. Dzieci Polskich 49, w bliskim sąsiedztwie Centrum Zdrowia Dziecka.

Do dyspozycji naszych przedszkolaków i ich rodziców oddajemy nowy, przestronny budynek z przyjaźnie umeblowanymi i wyposażonymi salami.

Czas wolny nasi podopieczni spędzają w przepięknym, dużym ogrodzie (o pow. 2.500 m2), pełnym zieleni i drzew. Przestronny plac zabaw zachęca do aktywnej i bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu.

placówka w dzielnicy Mokotów

Placówka zlokalizowana w pobliżu nowoczesnych osiedli mieszkaniowych w okolicy takich ulic jak: Bokserska, Postępu, Obrzeżna oraz Taśmowa. Posiadamy własny plac zabaw, szatnię wraz z wózkownią. Placówka znajduje się na parterze nowoczesnego biurowca z parkingiem oraz przyjazną powierzchnią dla dzieci oraz rodziców.  

Zdrowe posiłki

Placówka w dzielnicy wawer oraz mokotów

Prawidłowe odżywianie w przypadku dzieci jest szczególnie istotne. Właściwie dobrana dieta warunkuje prawidłowy rozwój fizyczny, emocjonalny i funkcjonalny dziecka, a w przyszłości ma znaczący wpływ na zdolność uczenia się. Dlatego w naszym przedszkolu serwujemy dzieciom posiłki składające się tylko ze zdrowych, świeżych i sprawdzonych produktów.

W ciągu dnia zapewniamy trzy urozmaicone, zdrowe posiłki (śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek) z dużą ilością warzyw i owoców sezonowych.

W przypadku dzieci z alergią pokarmową,  zapewniamy posiłki oparte o diety eliminacyjne (m.in. bezmleczna, bezglutenowa, bezjajeczna, wegetariańska, wegańska). Na specjalne życzenie dietetyk przygotuje również odpowiednie menu dla dziecka po konsultacji z rodzicami.

Umów rozmowę