fbpx

Ułatwienia dostępu

Żłobek miejski

Image

ŻŁOBEK ZA DARMO | REKRUTACJA DO ŻŁOBKA Z PROJEKTU m.st. Warszawy

W dniu 29 listopada 2019 r. nasz żłobek został dodany do miejskiego systemu rekrutacji jako placówka niepubliczna, które została wskazana do dofinansowania przez Prezydenta m.st. Warszawy w ramach projektu ‘Żłobek blisko domu’.

Od tego dnia mają Państwo możliwość rejestracji dziecka do naszej placówki bezpośrednio w systemie rekrutacji prowadzonym przez m.st. Warszawa ( https://nabor.pcss.pl/warszawa/zlobek/start ). Numer naszej placówki w systemie to: 218

Do placówki przyjmowane są dzieci w wieku od 1 roku życia do 3 lat.

Głównym atutem naszej placówki jest indywidualne podejście do każdego dziecka.
Kameralne grupy (5 - 8 dzieci w grupie) i przyjazna atmosfera sprawiają, że z najwyższą troską dbamy o najmłodszych.


Jeżeli rejestrują Państwo dziecko po raz pierwszy, to po rejestracji w systemie należy wydrukować wniosek i w formie papierowej w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych dostarczyć go do żłobka I-go wyboru.

W przypadku decyzji o zmianie placówki I-go wyboru na nasz żłobek, należy udać się do placówki, którą wskazali Państwo w systemie jako żłobek I-go wyboru i tam dokonać zmiany. A następnie wniosek papierowy w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych dostarczyć do naszego żłobka.

Wykupione przez miasto w drodze konkursu miejsca w placówkach niepublicznych będą działały w standardzie miejskim. Rodzice nie zapłacą za nie, dokładnie tak jak za miejsca w żłobku publicznym i pokryją jedynie koszty wyżywienia dziecka w wysokości 10 PLN za dzień, zgodnie z uchwałą nr VII/104/2019 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z 14.02.2019r.

O żłobku

Nadrzędną misją naszego żłobka było stworzenie miejsca, gdzie dziecko w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu będzie mogło rozwijać się, kształtować swoją osobowość i zdobywać nowe umiejętności. Stosowane przez nas programy pracy z dziećmi stymulują wszechstronny rozwój maluszków od najmłodszych lat wspierając sferę motoryczną, emocjonalną i społeczną.

Nasi wychowawcy to zespół młodych, zaangażowanych i wykształconych  osób dbających o przyjazną i ciepłą atmosferę. Inspirują dzieci do działania i razem z nimi odkrywają otaczający ich świat. Dla nich praca z najmłodszymi to pasja i powołanie.

Nasz żłobek mieści się na parterze budynku Luminar, przy ulicy Cybernetyki 7A.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 18:00.

Serdecznie zapraszamy!

©2020 Happy Feet

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera