fbpx

Ułatwienia dostępu

Żłobek miejski Wawer

Image

REKRUTACJA DO ŻŁOBKA Z PROJEKTU m.st. Warszawy

W dniu 7 sierpnia 2019 r. nasz żłobek został dodany do miejskiego systemu rekrutacji jako placówka niepubliczna, które została wskazana do dofinansowania przez Prezydenta m.st. Warszawy.

Od tego dnia mają Państwo możliwość rejestracji dziecka do naszej placówki bezpośrednio w systemie rekrutacji prowadzonym przez m.st. Warszawa ( https://zz.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012/index.php/ ). Numer naszej placówki w systemie to: 140.

Jeżeli rejestrują Państwo dziecko po raz pierwszy, to po rejestracji w systemie należy wydrukować wniosek i w formie papierowej w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych dostarczyć go do żłobka I-go wyboru.

W przypadku decyzji o zmianie placówki I-go wyboru na nasz żłobek, należy udać się do placówki, którą wskazali Państwo w systemie jako żłobek I-go wyboru i tam dokonać zmiany. A następnie wniosek papierowy w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych dostarczyć do naszego żłobka.

Wykupione przez miasto w drodze konkursu miejsca w placówkach niepublicznych będą działały w standardzie miejskim. Rodzice nie zapłacą za nie, dokładnie tak jak za miejsca w żłobku publicznym i pokryją jedynie koszty wyżywienia dziecka w wysokości 10 PLN za dzień, zgodnie z uchwałą nr VII/104/2019 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z 14.02.2019r.

©2020 Happy Feet

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera