Rekrutacja na rok 2020/2021

Drodzy Rodzice,

uprzejmie informuję, że w dniach 19 – 28 maja br. będzie miało miejsce potwierdzenie woli kontynuowania opieki nad dzieckiem w placówce na rok szkolny 2020/2021.

Dbając o zdrowie Państwa jak również w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, proces ten będzie odbywał się drogą elektroniczną.

W celu potwierdzenia woli kontynuowania opieki w roku szkolnym 2020/2021 proszę o zalogowanie się do systemu https://e-maluch.pl i akceptację deklaracji lub odesłanie informacji zwrotnej do placówki za pośrednictwem poczty elektronicznej z adresu który znajduje się w systemie rekrutacji o treści:

"...................(imię i nazwisko matki/opiekuna prawnego) i  ................................ (imię i nazwisko ojca/opiekuna prawnego) potwierdzamy wolę kontynuowania opieki w roku szkolnym 2020/2021 w placówce nr ......................................... przy ul. ...................................... przez moje/nasze dziecko: .................................................(imię i nazwisko dziecka)"

Informacja ta powinna być przekazana z adresu mailowego, który znajduje się we wniosku w Systemie rekrutacyjnym w terminie do dnia 28 maja 2020 r. do godz. 14:00.