fbpx

Ułatwienia dostępu

O nas

dogodna lokalizacja Przedszkole i Żłobek Happy Feet

Dogodna lokalizacja

Nasze przedszkole zlokalizowane w dzielnicy Wawer, przy Al. Dzieci Polskich 49, w bliskim sąsiedztwie Centrum Zdrowia Dziecka.

Do dyspozycji naszych przedszkolaków i ich rodziców oddajemy nowy, przestronny budynek z przyjaźnie umeblowanymi i wyposażonymi salami.

Czas wolny nasi podopieczni spędzają w przepięknym, dużym ogrodzie (o pow. 2.500 m2), pełnym zieleni i drzew. Przestronny plac zabaw zachęca do aktywnej i bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu.

Zdrowe posiłki

Prawidłowe odżywianie w przypadku dzieci jest szczególnie istotne. Właściwie dobrana dieta warunkuje prawidłowy rozwój fizyczny, emocjonalny i funkcjonalny dziecka, a w przyszłości ma znaczący wpływ na zdolność uczenia się. Dlatego w naszym przedszkolu serwujemy dzieciom posiłki składające się tylko ze zdrowych, świeżych i sprawdzonych produktów.

W ciągu dnia zapewniamy trzy urozmaicone, zdrowe posiłki (śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek) z dużą ilością warzyw i owoców sezonowych.

W przypadku dzieci z alergią pokarmową,  zapewniamy posiłki oparte o diety eliminacyjne (m.in. bezmleczna, bezglutenowa, bezjajeczna, wegetariańska, wegańska). Na specjalne życzenie dietetyk przygotuje również odpowiednie menu dla dziecka po konsultacji z rodzicami.

zdrowe posiłki Przedszkole i Żłobek Happy Feet
ciekawe zajęcia Przedszkole i Żłobek Happy Feet

Ciekawe zajęcia

U nas dzieci nigdy się nie nudzą! W naszym przedszkolu dajemy dziecku szansę rozwijania jego pasji i zainteresowań. Dlatego aby rozbudzać dziecięcą kreatywność proponujemy liczne zajęcia sportowe, plastyczne, w tym warsztaty gliniane, malowanie na szkle, decoupage, warsztaty rękodzieła, warsztaty kulinarne i zajęcia teatralne oraz bliskie spotkania z naturą.

Śniadanie

Pon - Pt (9.00 – 9.30)

Zajęcia dydaktyczne

Pon - Pt (9.30 - 12.30)

Obiad

Pon - Pt (12.30 - 13.30)

Odpoczynek i zabawy

Pon - Pt (13.30 - 15.00)

©2020 Happy Feet

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera